Son Haberler

GEDİK BÜLTEN ŞUBAT SAYISI YAYINDA!

GEDİK BÜLTEN ŞUBAT SAYISI YAYINDA!

Gedik Bülten'in bu ay ki sayısında; ' SANAYİDE EĞİTİMİN ADRESİ: GEDİK TEST MERKEZİ Alanında uzmanlaşmış teknik personel ve eğitmen kadrosuyla geniş bir yelpazede endüstriyel sektöre hizmet veren GTM, sahip olduğu modern laboratuvarları, üstün cihaz ve ekipmanları ile gençlere uzman olmaları için destek veriyor. ' INVERTERDE 3 FARKLI PROSES: GeKaMac, zengin inverter kaynak makinesi portföyüyle dikkat çekiyor. ' ROBOTİK KAYNAK: ROBOWELD, daha mükemmel bir üretim hedefini yakalayabilmek için müşterilerine sunduğu robotik kaynak çözümlerini standardize etti. ' TERMO VANA İHRACATTA İDDİALI: Gedik Termo Vana, yurtdışındaki büyük projeler için yeni ve katma değeri yüksek, yerel ve uluslararası kalite ve onaylara sahip ürünlerin ihracatı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Keyifli Okumalar! #gedikholding #gedikkaynak #gedikileridökümteknolojileri #gediktermovana #gedikeğitimvakfı #gediktestmerkezi #gedikedu #gediksanat #birleştirirhayatiçin

Detay

Gedik Bülten Ocak Sayısı Yayında!

Gedik Bülten Ocak Sayısı Yayında!

Gedik Bülten'in bu ay ki sayısında; ' HASSAS DÖKÜMDE KALİTENİN ADRESİ: Gedik İleri Döküm Teknolojileri döküm sanayiinin ulaşmak istediği kaliteyi en iyi ortaya çıkaran teknolojilerin basında gelen hassas dökümde iddialı. ' TUĞLA SEKTÖRÜNDE ÖZEL ÇÖZÜMLER: GeKaTec HARDCOR 63 O ve HARDCOR 65 O sert dolgu özlü telleri ve FAZER 63 HD ve FAZER 65 B elektrotlarıyla tuğla ve kiremit sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. ' ÇÖZÜM ORTAĞINIZ TERMO VANA: Gedik Termo Vana, akışkan tiplerine ve uygulama yerlerine göre en uygun malzeme kombinasyonlarını sunarak, DIN VG ve ANSI normu standartlarında ürünleriyle çözüm ortağınız oluyor. ' GEDİK'in DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNÜN YENİ AJANDASI: Gedik Holding olarak teknolojiyi ve küresel dijital gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sanayinin ve teknolojinin bütünleştirilmiş yapısını üretimimizde, hedeflerimizde ve uygulamalarımızda etkin olarak kullanıyoruz. Teknolojiyi ve dijital süreçleri yakından takip ederek rekabet gücünü arttırmayı ve üstün sektörel başarısını en üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. Dijital Dönüşüm ajandamızda öne çıkan baslıklardan sizleri de haberdar etmek istedik. Keyifli Okumalar!

Detay

Gedik Bülten Aralık Sayısı Yayında!

Gedik Bülten Aralık Sayısı Yayında!

  Gedik Bülten'in Bu Ay ki Sayısında; 'Gedik Holding zorlu geçen 2020 yılını, her şeye rağmen büyüme ve karlılıkla kapatmayı başardı. Yeni yılda yine her alanda büyüme hedeflenirken, dijital dönüşüm süreçlerinden iletişim faaliyetlerine 2021 vizyonunda sürdürülebilirlik ve dayanıklılık öne çıkıyor. 'Gedik İleri Döküm Teknolojileri, yeni dönemde gerçekleştireceği dönüşümle global rekabet avantajını artırmayı planlıyor. 'Termo Emniyet Ventilleri, hızlı üretim kabiliyeti, Türkiye'nin her yerinde satış sonrası ve bakım hizmetleriyle piyasadaki rakiplerinden farklılaşıyor. 'Editörün Notu: 2020 yılında Gedik Topluluğu olarak kendimizi anlatacağımız pek çok mecrada iletişimimizi güçlendirerek sürdürdük. Ancak hiç şüphesiz bu mecralar içerisinde en sevdiğimiz, sizler için hazırladığımız bu bülten oldu. Bültenimiz 2021 yılında da sizlere Gedik'ten haberler vermeye devam edecek. Keyifli Okumalar!

Detay